+90 535 576 2781
Quatro Ofisi - Quatro Office

Quatro Ofisi

24m2 lik çağdaş bir ofis alanıdır. Quatro Ofis, modern temiz çizgileri ve ebedi tasarımdan mutlu oanlar için tasarlanmıştır. İhtiyaçlarınız için sürekli istediğiniz yere yerleştirebileceğiniz bir ofis alanını araştırıyorsanız bu harika bir çözüm olabilir. Quatro’yu birçok olasılıkları barındıran modüler bir sistem olarak görüyoruz.
Toplam kapalı alanı 6m2 açık veranda ve büyük güzel bir düz çatı dahil 30m2 dir. Tavan yüksekliği tonozlu çatıya sahip …….metredir. Kapının önü gün ışığını alması için daha az veya daha fazla pencereyle isteğe bağlı olarak için tamamen camdan yapılmıştır. Evin arkasında ek pencereler olacaktır.

Quatro ofis alanı bir çene damlalığıdır. Hiçbir Quatro ofislerinde mutfak ve banyo yoktur. Mutfak ve banyolar ayrıdır. Quatro Ofisler yaz günlerinde manzaranın tadını çıkarmak için büyük bir çatıya sahiptir. Bu alanlar ortak alanlar olarak ayrı ayrı tasarlanmıştır. İstenirse birimlere WC ekleyebiliriz.

Bilgiler: Platform, ahşap kaplama ile kaplanmış çelik bir çerçeveden yapılmıştır. Kaplama kalınlığı 15cm olacaktır. Duvarlar çelik, ses, ısı ve su yalıtımlı yalıtımlıdır. Tüm evlerde elektrik ve sıhhi tesisat, kalınlığı 15 cm. Kapılar ve pencereler, mutfak dolabı tezgahları ve banyo sıhhı tesisatları ve montajı fiyatına dahildir. Ancak, bu modeli diğerlerinden farklı olarak, diğer ahşap tiplerinde de inşa edebiliriz fakat ahşap talep edilmediği takdirde genellikle yarım sarıçam kütüklerini kullanırız.

Bilimsel açıdan dış mekânın stresi azaltan etkileri çok iyi kanıtlanmıştır. Doğanın olumlu faydaları, stres azaltma, iyileşme, dikkat ve genel sağlıklı yaşam için çok arzu edilir.

Quatro Office size modern bir çalışma alanı ve lüks yaşamla mükemmel bir his verir. Evlerimiz ayrıcalık, zenginlik ve materyalizm konusundaki değişen tutumlara doğal olarak bağldır. Küçük yaşama eğilim, hem kentsel hem de kırsal alanlarda artmaktadır ve küçük evlerle ilgili müzakereler devam etmektedir çünkü bu yönelimin tanımlamaları çeşitlidir ve genellikle yerel konut piyasalarına bağlıdır.

Neden ahşap?

Ahşabın faydaları

  • Stres azaltan etkiler
  • Sempatik sinir sistemi (SSS) aktivasyonunu azaltır
  • Ahşap, akustik, doğal ses yalıtımı sağlar
  • Bir ahşap evin içindeki nem seviyesi her zaman% 45 – 57 arasındadır – Bu insan sağlığı için en uygun seviyedir! Bu nem seviyesi, enfeksiyonların doğal yollarla yayılmasını önler. Bir ahşap evin ana avantajı, ahşabın her zaman içerdeki havadaki aşırı nemi emmesidir ve içerideki hava çok kuruduğunda nemi geri vermesidir.

Kesildiğinde çevreye onarılmaz hasarlar bırakan az bulunan ağaç türlerini kullanmıyoruz. Kullandığımız Ağaç Çeşitleri ve Özellikleri:

  • Ek işlem gerektirmeyen en yüksek yüzey kalitesi
  • Yüksek yapışma gücü
  • Yüksek stabilite ve boyutsal doğruluk, kalıcı geometrik şekiller.
  • Çevre dostu

Basit ama önemli kılıyoruz

Binanın tamamı; temel, dış duvarlar, çatı, pencereler ve kapıları da içerir. Evin tüm bu yapıları ve detaylarının profesyonel bir ekip tarafından, eksiksiz ve doğru bir şekilde birleştirilmesi gerekmektedir. Isı kaybının çoğu çatıdan meydana gelir, bu nedenle yalıtım malzemelerini doğru yerleştirmek önemlidir. Ahşap evin içine pencere ve kapıların doğru şekilde yerleştirilmesi de evin enerji verimliliğinde önemli bir rol oynamaktadır.

Quatro Ofisi - Quatro Office 2

Olağan şeylere olağandışı gözlerle bakın

Quatro Ofislerinin içi kişiye özel değiştirilibeilir. Bir açık alan yapabilir veya alana 1 banyo yapmak için bölebiliriz.

Quatro Ofisi - Quatro Office Render

Başlangıç fiyatı metrekare başına …… TL’dir 24m2 x = TL dir. Fiyata çelik ve ahşap işleri, standart döşeme (kişiye özel), standart Doğal Yapı banyo aletleri (kişiye özel), standart Doğal Yapı pencere ve kapı montajı, su, sıhhi tesisat ve elektrik hatları ile mutfak köşesi kurulumu dahildir.

* Arazi yapıları farklıdır, bu nedenle kuruluş işlerinin fiyatı farklı olabilir.
** Herhangi bir su veya elektirik aboneliği izininden sorumlu değiliz.
ÖNEMLİ: Bölgenizdeki inşaat kodları ve imar kısıtlamalarından sorumlu değiliz.