+90 535 576 2781
Çiftlik Evi Bodrum - Farmhouse Bodrum

Çiftlik Evi Bodrum

Bu ev modeli Bodrum’a özeldir. 64m2 toplam yaşam alanı ve en büyük modellerimizden biridir. Modern yaşamın konforu ile kendinizi rahat ve güzel bir çiftlik evinde hissettirir. Evi beyaz yaparak ve mavi pencere çerçeveleri ile Bodrum hissini uyandırdık. 2 yatak odası ve bir oturma odası olan aile evidir. Bu ev herhangi bir araziye yerleştirilebilir. Üst kattaki büyük balkon sizi hamakta yaz esintisinin tadını çıkarmaya davet ediyor.

Bu geleneksel ahşap evler daha sağlıklı bir yaşam için taahhüttür. Bu evin montajı için 9,5 x 9,5 metre alan gerekir. Alt kat yaşam alanı 40m2dir. 7.50 metrekare Verandanın tadını çıkarabilirsiniz. Toplam tavan yüksekliği 6,50 metredir.

Üst katta, 20m2’lik ikinci bir yaşam alanına sahip olacaksınız. Bu evler isteğe göre değiştirilebilr ve genellikle 60 m2’de başlar. Tüm standart Çiftlik evlerinde oturma odası, mutfak köşesi, 2 yatak odası, 1 banyo ve kapalı veranda bulunmaktadır.

Toplam kapalı alan 6m2 açık veranda ile 64m2’dir. Tavan yüksekliği tonozlu çatı ile 3 metredir. Burası aile evi, misafirhane veya çok işlevli bir alan olabilir.

Bilgiler: Platform, ahşap kaplama ile kaplanmış çelik bir çerçeveden yapılmıştır. Kaplama kalınlığı 15cm olacaktır. Duvarlar çelik, ses, ısı ve su yalıtımlı yalıtımlıdır. Tüm evlerde elektrik ve sıhhi tesisat, kalınlığı 10 cm. Kapılar ve pencereler, mutfak dolabı tezgahları ve banyo sıhhı tesisatları ve montajı fiyata dahildir. Ancak, bu modeli diğerlerinden farklı olarak, diğer ahşap tiplerinde de inşa edebiliriz fakat farklı ahşap talep edilmediği takdirde genellikle yarım sarıçam kütüklerini kullanırız.

Bilimsel açıdan dış mekânın stresi azaltan etkileri çok iyi kanıtlanmıştır. Doğanın olumlu faydaları, stres azaltma, iyileşme, dikkat ve genel sağlıklı yaşam için çok arzu edilir.

Bodrum Çiftlik evi size modern bir evin mükemmel hissini verir. Evlerimiz ayrıcalık, zenginlik ve materyalizm konusundaki değişen tutumlara doğal olarak bağldır. Küçük yaşama eğilim, hem kentsel hem de kırsal alanlarda artmaktadır ve küçük evlerle ilgili müzakereler devam etmektedir çünkü bu yönelimin tanımlamaları çeşitlidir ve genellikle yerel konut piyasalarına bağlıdır.

Neden ahşap?

Ahşabın faydaları

  • Stres azaltan etkiler
  • Sempatik sinir sistemi (SSS) aktivasyonunu azaltır
  • Ahşap, akustik, doğal ses yalıtımı sağlar
  • Bir ahşap evin içindeki nem seviyesi her zaman% 45 – 57 arasındadır – Bu insan sağlığı için en uygun seviyedir! Bu nem seviyesi, enfeksiyonların doğal yollarla yayılmasını önler. Bir ahşap evin ana avantajı, ahşabın her zaman içerdeki havadaki aşırı nemi emmesidir ve içerideki hava çok kuruduğunda nemi geri vermesidir.

Kesildiğinde çevreye onarılmaz hasarlar bırakan az bulunan ağaç türlerini kullanmıyoruz. Kullandığımız Ağaç Çeşitleri ve Özellikleri:

  • Ek işlem gerektirmeyen en yüksek yüzey kalitesi
  • Yüksek yapışma gücü
  • Yüksek stabilite ve boyutsal doğruluk, kalıcı geometrik şekiller.
  • Çevre dostu

Basit ama önemli kılıyoruz

Binanın tamamı; temel, dış duvarlar, çatı, pencereler ve kapıları da içerir. Evin tüm bu yapıları ve detaylarının profesyonel bir ekip tarafından, eksiksiz ve doğru bir şekilde birleştirilmesi gerekmektedir. Isı kaybının çoğu çatıdan meydana gelir, bu nedenle yalıtım malzemelerini doğru yerleştirmek önemlidir. Ahşap evin içine pencere ve kapıların doğru şekilde yerleştirilmesi de evin enerji verimliliğinde önemli bir rol oynamaktadır.

Çiftlik Evi Bodrum - Farmhouse Bodrum Render

Olağan şeylere olağandışı gözlerle bakın

Quatro Ofislerinin içi kişiye özel değiştirilibeilir. Bir açık alan yapabilir veya alana 1 banyo yapmak için bölebiliriz.

Başlangıç fiyatı metrekare başına 2500 TL 64m2 x 2500 TL = 160.000 TL’dir. Fiyata çelik ve ahşap işleri, standart döşeme (kişiye özel), standart Doğal Yapı banyo aletleri (kişiye özel), standart Doğal Yapı pencere ve kapı montajı, su, sıhhi tesisat ve elektrik hatları ile mutfak köşesi kurulumu dahildir.

* Arazi yapıları farklıdır, bu nedenle kuruluş işlerinin fiyatı farklı olabilir.
** Herhangi bir su veya elektirik aboneliği izininden sorumlu değiliz.
ÖNEMLİ: Bölgenizdeki inşaat kodları ve imar kısıtlamalarından sorumlu değiliz.